Puan: 0.0
Bookmark
80 kişi takip ediyor

Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi

Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi izle, Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi indir, Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi türkçe altyazılı izle, Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi serisini DonghuaTR üzerinde izle.
回復術士のやり直し
Durum: Ongoing Stüdyo: Yayın Tarihi: 2021 Süre: Unknown Sezon: Ülke: Tip: Anime Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi Bilgi:

Şifa büyücüleri kendi başına savaşamaz.”rnrnKeare, herkesin bildiği bu bilgi tarafından kısıtlandırıldı ve diğerleri tarafından defalarca istismara uğradı. Bir gün, şifa büyüsünün ötesinde yatan şeyi fark etti ve şifa büyücüsünün en güçlü sınıf olduğuna ikna oldu. Fakat bu potansiyeli fark ettiği zamana kadar, her şeyden mahrum edildi. Bu yüzden, dört yıl geri gitmek için dünyanın kendisine şifa büyüsü kullandı, her şeyi yeniden yapmaya karar vererek.rnrnBu, eski hayatından bilgileri ve şifa büyüsünü kullanarak en güçlü olan bir şifa büyücüsünün, kahramanca hikayesidir.

 

Diğer İsimleri: Redo of Healer, Kaiyari, 回復術士のやり直し

Uyarlama: Kaifuku Jutsushi no Yarinaoshi: Sokushi Mahou to Skill Copy no Chouetsu Heal (Novel)

Yorum