Puan: 8.04
Bookmark
3 kişi takip ediyor

Kamisama Hajimemashita

Kamisama Hajimemashita izle, Kamisama Hajimemashita indir, Kamisama Hajimemashita türkçe altyazılı izle, Kamisama Hajimemashita serisini DonghuaTR üzerinde izle.
神様はじめました
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2012 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 13 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Kamisama Hajimemashita Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Kamisama Hajimemashita Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Kamisama Hajimemashita altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Kamisama Hajimemashita Bilgi:

Momozono Nanami’nin babası pislik herifin tekidir ve kimsesi olmayan biricik kızını, büyük bir borcun altında bırakarak evden kaçmıştır. Aynı gün icra memurları gelir ve Nanami kendisini bir çanta dolusu eşyasıyla parkta bulur. Kalacak bir yeri veya gidecek kimsesi yoktur. Zavallı kız hayat bundan daha kötü olamaz derken bir köpek tarafından kovalanıp ağaca tünemiş bir adam görür. Ona yardım edip köpeği kovar ve adam da karşılık olarak Nanami’yi alnından öper ve ona kendi evini vereceğini söyler. Kandırılma riskini göze alarak adamın tarif ettiği yere giden Nanami kendini perili gibi görünen bir tapınakta bulur. Dahası bu tapınak sahiden de “perili”dir ve Nanami orada pek de hoş karşılanmaz.

 

Diğer İsimleri: Kamisama Kiss, 神様はじめました

Uyarlama: Kamisama Hajimemashita (Manga)

Sonraki Hikâye: Kamisama Hajimemashita OVA, Kamisama Hajimemashita 2

Yorum