Puan: 7.57
Bookmark
8 kişi takip ediyor

Kemono Jihen

Kemono Jihen izle, Kemono Jihen indir, Kemono Jihen türkçe altyazılı izle, Kemono Jihen serisini DonghuaTR üzerinde izle.
Kemono Jihen, 怪物事変
Durum: Ongoing Stüdyo: Yayın Tarihi: 2021 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Kemono Jihen Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Kemono Jihen Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Kemono Jihen altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Kemono Jihen Bilgi:

Ücra bir dağ köyünde, bir gecede çürüyen hayvan cesetleri ortaya çıkmaya başlayınca Tokyo’dan, doğaüstü konularda uzmanlaşmış bir dedektif olan Inugami araştırmaya çağrılır. Olayın üzerinde çalışırken, okula gitmek yerine her gün tarlada çalışan tuhaf bir çocukla arkadaş olur. Akranları tarafından dışlanılıp, çamurda yaşayan bir canavar olan ”Dorota-bou” lakabı verilen Kabane, ölümlerin ardındaki gerçekleri ortaya çıkarmasında Inugami’ye yardım eder. Gerçeğe yaklaştıkça Inugami, çocuktaki tek insanüstü şeyin ”Dorota-bou” lakabı olmadığını anlayacaktır.

 

Diğer İsimleri: 怪物事変

Uyarlama: Kemono Jihen (Manga)

Yorum