Puan: 8.75
Bookmark
23 kişi takip ediyor

Kimetsu no Yaiba

Kimetsu no Yaiba izle, Kimetsu no Yaiba indir, Kimetsu no Yaiba türkçe altyazılı izle, Kimetsu no Yaiba serisini DonghuaTR üzerinde izle.
鬼滅の刃
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2019 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 26 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Kimetsu no Yaiba Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Kimetsu no Yaiba Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Kimetsu no Yaiba altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Kimetsu no Yaiba Bilgi:

Eski çağlardan beri ormanda insan yiyen iblisler olduğu söylentisi gezmektedir. Bundan ötürü yerli halk gece vakti dışarıya çıkmayı hiç göze alamıyordu. Aynı zamanda efsaneye göre geceleri bu kana susamış iblisleri avlayan bir iblis avcısı vardır. Genç Tanjirou için bu söylentiler yakında acı gerçeklere dönüşecekti. Babasının ölümünden beri Tanjirou ailesine bakma görevini üstlenmişti. Hayatları trajedilerle karşılaşmış olsa bile mutluluğu bulmuşlardı. Ama bu mutluluk Tanjirou ailesini katledilmiş buluncaya kadardı ve hayatta kalan tek üyesi olan kız kardeşi Nezuko, bir iblise dönüşmüştü. Şaşırtıcı bir şekilde Nezuko hala insan duygularını ve düşüncelerini taşıyordu. Böylelikle Tanjirou’nun iblislerle dövüşme ve kız kardeşini tekrar insana dönüştürme görevi başladı.

 

Diğer İsimleri: Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, Blade of Demon Destruction, 鬼滅の刃

Uyarlama: Kimetsu no Yaiba (Manga)

Diğer Hikâye: Kimetsu Gakuen: Valentine-hen

Sonraki Hikâye: Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen

Yorum