Puan: 9.04
Bookmark
7 kişi takip ediyor

Kimi no Na wa.

Kimi no Na wa. izle, Kimi no Na wa. indir, Kimi no Na wa. türkçe altyazılı izle, Kimi no Na wa. serisini DonghuaTR üzerinde izle.
君の名は。
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2016 Süre: 1 sa 46 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 1 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Kimi no Na wa. Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Kimi no Na wa. Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Kimi no Na wa. altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Kimi no Na wa. Bilgi:

Mitsuha, kırsal kesimde, dağların etrafını sardığı bir kentte yaşamaktadır. Belediye başkanı olan babası genellikte evde bulunmadığından evinde daha çok ilkokul öğrencisi kız kardeşi ve büyük annesiyle kalan Mitsuha her ne kadar dürüst bir kişiliğe sahip olsa da ailesinin Shinto tapınağına ait geleneklerden ve babasının seçim kampanyasında yer almasından hiç hoşlanmamaktadır. Kırsal kesimde yaşadığı için içten içe üzülmekte ve Tokyo’daki harikulade şehir hayatını arzulamaktadır. Taki ise Tokyo’nun merkezinde yaşayan liseli bir gençtir. Arkadaşlarıyla zaman geçirmekten hoşlanan ve bir İtalyan restoranında yarı zamanlı çalışan Taki, mimariye ve güzel sanatlara ilgi duymaktadır. Günlerden bir gün rüyasında daha önce hiç gitmediği dağlar arasına kurulmuş bir şehirde yaşayan genç bir kız olduğunu görür. Mitsuha ise erkek olduğu bir rüya görecektir.

Rüyalarının arkasındaki sır nedir?

Uyarlama: Kimi no Na wa.(Manga), Shousetsu Kimi no Na Wa.(Novel)

Diğer İsimleri: Your Name., 君の名は。

Kimi no Na wa. Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir