Puan: 6.32
Bookmark
1 kişi takip ediyor

King of Fighters: Another Day

King of Fighters: Another Day izle, King of Fighters: Another Day indir, King of Fighters: Another Day türkçe altyazılı izle, King of Fighters: Another Day serisini DonghuaTR üzerinde izle.
ザ・キング・オブ・ファイターズ アナザーデイ
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2005 Süre: 10 dk Sezon: , Ülke: Tip: Anime Bölümler: 4 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde King of Fighters: Another Day Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak King of Fighters: Another Day Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde King of Fighters: Another Day altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

King of Fighters: Another Day Bilgi:

Dört bölüm tüm hayranları tarafından çok iyi bilinen, KOF serilerinin ölüm karşılaşmalarının yapıldığı yer olan hayali şehir Southtown’da geçmektedir. Efsanede olan bir çok kahraman burada ortaya çıkmaktadır ve bu dört bölüm geniş kapsamlı bir drama oluşturma gayreti içindedir ki bu da Kof Maximum Impact 2 ile olan bağlantısıdır. Animasyon, Ghost in the Shell: S.A.C. serisinden tanıdığımız Procution I.G Studio 9 tarafından yapılmaktadır. Ayrıca ekipde yönetmen Masaki Tachibana ve karakter tasarımcısı Makoto Shimomura da bulunmaktadır.

 

Diğer İsimleri: KOF, ザ・キング・オブ・ファイターズ アナザーデイ

Spin-off: Fatal Fury: The Motion Picture, Battle Spirits: Ryuuko no Ken, Fatal Fury: Legend of the Hungry Wolf, Fatal Fury 2: The New Battle

Diğer Hikâye: The King of Fighters: Destiny

Yorum