Puan: 8.44
Bookmark
9 kişi takip ediyor

Kingdom 2nd Season

Kingdom 2nd Season izle, Kingdom 2nd Season indir, Kingdom 2nd Season türkçe altyazılı izle, Kingdom 2nd Season serisini DonghuaTR üzerinde izle.
キングダム 第2シリーズ
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2013 Süre: 25 min per ep Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 39 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Kingdom 2nd Season Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Kingdom 2nd Season Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Kingdom 2nd Season altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Kingdom 2nd Season Bilgi:

Savaşların ve krallık mücadelelerinin olduğu dönemde eski Çin’de, anne ve babalarını savaşta kaybetmiş Shin ve Hyou adında iki çocuk yaşamaktadır. Hayatlarına köle olarak devam eden bu iki çocuğun en büyük hayali kölelikten kurtularak büyük bir general olmaktır.

Bir gün bu iki çocuğu gören devlet büyüklerinden Shou Bunkun, Hyou’yu kraliyet sarayında yetiştirmek üzere yanına alır. Shin ise hayatına yalnız devam etmeye başlar.

Yakın zamanda Çin Kralı’nın kardeşi tarafından bir isyan başlatılır ve Hyou yaralı kurtularak Shin’in yanına döner. Shin’e bir köy haritası vererek oraya gitmesini ister ve hayatını kaybeder.

Şok içinde haritadaki yere giden Shin, vardığında Hyou’ya birebir benzeyen biriyle karşılaşır. Bu Çin Kralı Ei Sei’dir. Hyou aslında Çin Kralı’nı korumak için kullanılmıştır.

Serinin 2. sezonudur

Diğer İsimleri: Kingdom: Season 2, Kingdom Hisho Hen, Kingdom: Dai 2 Series, キングダム 第2シリーズ

Uyarlama: Kingdom (Manga)

Önceki Hikâye: Kingdom

Sonraki Hikâyesi: Kingdom 3rd Season

Kingdom 2nd Season Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum