Puan: 8.11
Bookmark
7 kişi takip ediyor

Kingdom

Kingdom izle, Kingdom indir, Kingdom türkçe altyazılı izle, Kingdom serisini DonghuaTR üzerinde izle.
キングダム
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2012 Süre: 25 min per ep Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 38 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Kingdom Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Kingdom Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Kingdom altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Kingdom Bilgi:

Savaşların ve krallık mücadelelerinin olduğu dönemde eski Çin’de, anne ve babalarını savaşta kaybetmiş Shin ve Hyou adında iki çocuk yaşamaktadır. Hayatlarına köle olarak devam eden bu iki çocuğun en büyük hayali kölelikten kurtularak büyük bir general olmaktır.

Bir gün bu iki çocuğu gören devlet büyüklerinden Shou Bunkun, Hyou’yu kraliyet sarayında yetiştirmek üzere yanına alır. Shin ise hayatına yalnız devam etmeye başlar.

Yakın zamanda Çin Kralı’nın kardeşi tarafından bir isyan başlatılır ve Hyou yaralı kurtularak Shin’in yanına döner. Shin’e bir köy haritası vererek oraya gitmesini ister ve hayatını kaybeder.

Şok içinde haritadaki yere giden Shin, vardığında Hyou’ya birebir benzeyen biriyle karşılaşır. Bu Çin Kralı Ei Sei’dir. Hyou aslında Çin Kralı’nı korumak için kullanılmıştır.

Diğer İsimleri: キングダム

Uyarlama: Kingdom (Manga)

Sonraki Hikâye: Kingdom 2nd Season

Kingdom Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum