Puan: 5.64
Bookmark
36 kişi takip ediyor

King's Raid: Ishi wo Tsugumono-tachi

King's Raid: Ishi wo Tsugumono-tachi izle, King's Raid: Ishi wo Tsugumono-tachi indir, King's Raid: Ishi wo Tsugumono-tachi türkçe altyazılı izle, King's Raid: Ishi wo Tsugumono-tachi serisini DonghuaTR üzerinde izle.
キングスレイド 意志を継ぐものたち
Durum: Ongoing Stüdyo: , Yayın Tarihi: 2020 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 26 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde King's Raid: Ishi wo Tsugumono-tachi Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak King's Raid: Ishi wo Tsugumono-tachi Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde King's Raid: Ishi wo Tsugumono-tachi altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

King's Raid: Ishi wo Tsugumono-tachi Bilgi:

Kral Kyle, acımasız şeytan kral Angmund’u yenip topraklara barış getireli 100 yıl olmuştur. Ancak huzurlu günler artık geride kalmak üzeredir çünkü şeytanlar tekrar ortaya çıkmaya başlamıştır. Bu durumdan haberdar olan genç Çırak Şövalye Kasel, kendine yoldaşlar bulur ve onlarla ekip olur. Kasel ve yoldaşları yeni düşmanlarını yenebilmek için efsanevi bir kutsal kılıcı bulmak üzere yola çıkarlar.

 

Diğer İsimleri: キングスレイド 意志を継ぐものたち

 

King's Raid: Ishi wo Tsugumono-tachi Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum