Puan: 8.43
Bookmark
3 kişi takip ediyor

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu izle, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu indir, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu türkçe altyazılı izle, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu serisini DonghuaTR üzerinde izle.
寄生獣 セイの格率
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2014 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 24 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Kiseijuu: Sei no Kakuritsu Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Kiseijuu: Sei no Kakuritsu Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Kiseijuu: Sei no Kakuritsu altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu Bilgi:

17 yaşındaki Izumi Shinichi, Tokyo’nun sakin bir mahallesinde annesi ve babasıyla yaşamaktadır. Bir gece Parazitler olarak adlandırılan solucanımsı uzaylılar dünyayı istila edip insanların kulaklarından ya da burunlarından girerek beyinlerinin kontrolünü ele geçirirler. Shinichi uyuduğu sırada bir Parazit kulağından girmeye çalışır. Ama o sırada Shinichi kulaklık taktığı için Parazit başarısız olur ve sağ koluna girerek kolun kontrolünü ele geçirir. Bu Parazit’in adı ise Migi’dir. Shinichi, Migi’nin yukarılara çıkıp beynine ulaşmasına engel olur. Böylece ikisi de kişiliklerini ve akıl sağlıklarını kaybetmezler. İkili diğer Parazitlerle karşılaştıklarında tuhaf durumlarından yararlanır ve hayatta kalabilmek için yavaş yavaş aralarında güçlü bir bağ oluşmaya başlar. Çift, Shinichi’nin insan beyninin hala bozulmamasının üzerine diğer Parazitlere karşı bir mücadele vermeye karar verirler. Shinichi, Migi’den yardım alırken insanları hunharca yiyen Parazitlere karşı savaşmaya kendini mecbur hisseder.

 

Diğer İsimleri: Parasyte -the maxim-, Parasite, Parasitic Beasts, Parasyte, 寄生獣 セイの格率

Uyarlama: Kiseijuu (Manga)

Kiseijuu: Sei no Kakuritsu Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum