Puan: 6.43
Bookmark
13 kişi takip ediyor

Koi to Producer: EVOL×LOVE

Koi to Producer: EVOL×LOVE izle, Koi to Producer: EVOL×LOVE indir, Koi to Producer: EVOL×LOVE türkçe altyazılı izle, Koi to Producer: EVOL×LOVE serisini DonghuaTR üzerinde izle.
恋とプロデューサー~EVOL×LOVE~
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Koi to Producer: EVOL×LOVE Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Koi to Producer: EVOL×LOVE Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Koi to Producer: EVOL×LOVE altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Koi to Producer: EVOL×LOVE Bilgi:

Bir kıza babasından miras olarak batmak üzere olan bir şirket kalır. Sermaye eksikliğinden, kız şirketi kurtarmak için kendisi yapımcı olmak zorundadır. İşi boyunca dört erkekle tanışır; finans uzmanı Zen, idol Kira, polis Haru ve önde gelen nörobilimcilerden Simon. Bu tanışmaların ardından kendini “Evol” adı verilen özel güçlerin gizem ve karmaşasının içinde bulur. Papergames’in otome oyunundan, Koi to Producer: EVOLxLOVE.

 

Diğer İsimleri: Mr Love: Queen’s Choice, 恋とプロデューサー~EVOL×LOVE~

Yorum