Puan: 6.99
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Koisuru Asteroid

Koisuru Asteroid izle, Koisuru Asteroid indir, Koisuru Asteroid türkçe altyazılı izle, Koisuru Asteroid serisini DonghuaTR üzerinde izle.
恋する小惑星〈アステロイド〉
Durum: Completed Yayın Tarihi: Oca 03, 2020 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Koisuru Asteroid Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Koisuru Asteroid Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Koisuru Asteroid altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Koisuru Asteroid Bilgi:

Küçük bir kızken Mira Kinohata, kampta Ao adında bir çocukla tanışır. Yıldızlı gökyüzüne bakarken Mira, kendisi ile aynı isimde bir yıldız olduğunu, ancak Ao adında bir yıldız olmadığını öğrenir. İkili, bir gün birlikte asteroitleri keşfetmek ve Ao’nun adını verebileceği bir yıldız bulmak için birbirlerine söz verirler. Birkaç yıl sonra Mira, Hoshizaki Lisesi’ne kaydolur ve verdiği sözü yerine getirmek için astronomi kulübüne katılmaya karar verir. Ancak astronomi kulübünün, jeolojik araştırma topluluğu ile birleştirileceğini öğrenir. Kulüp odasında Ao Manaka’ya durumu anlatırken, Ao’nun bir kız olduğunu öğrenmesi onun için daha büyük bir şok olur.

 

Diğer İsimleri: Koisuru Asteroid, Asteroid in Love, Koisuru Shouwakusei, 恋する小惑星〈アステロイド〉

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir