Puan: 8.56
Bookmark
3 kişi takip ediyor

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!: Kurenai Densetsu

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!: Kurenai Densetsu izle, Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!: Kurenai Densetsu indir, Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!: Kurenai Densetsu türkçe altyazılı izle, Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!: Kurenai Densetsu serisini DonghuaTR üzerinde izle.
この素晴らしい世界に祝福を!紅伝説
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2019 Süre: 1 sa 30 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 1 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!: Kurenai Densetsu Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!: Kurenai Densetsu Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!: Kurenai Densetsu altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!: Kurenai Densetsu Bilgi:

Şeytan Kral’ın birliklerinin, Megumin ve Yunyun’un klanı olan Kızıl Şeytanlar’da korkması tuhaf değildi. Saldıranlar Şeytan Kral’ın generalleri bile olsa, Kızıl Şeytanlar onları ileri seviye büyülerde ki büyük ustalıkları sayesinde kolayca defedebilirlerdi. Memleketinin bir felaket tehlikesi altında olmasıyla ilgili sözde ciddi görünen bir mektup aldığında Yunyun, hemen Kazuma Satou ve diğer grup üyelerini bilgilendirir. Birtakım saçma yanlış anlaşılmalardan sonra, bu mektubun aslında yalnızca yazar olmak isteyen bir arkadaşının şakası olduğunu anlar. Yine de Megumin, ailesi için endişelenir ve çetenin kalanıyla birlikte Kızıl Şeytanlar Köyü’ne yolculuğa çıkar. Orada, Kazuma ve arkadaşları, Megumin’in doğum yerindeki harikaları görmek için şehir turuna çıkmaya karar verir. Ancak, aldıkları saçma tehdidin aslında bir şakadan daha da fazlası olduğunu fark etmeleri uzun sürmez.

 

Diğer İsimleri: KONOSUBA -God’s blessing on this wonderful world!- Legend of Crimson, KonoSuba Movie, Eiga Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!, Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Movie, この素晴らしい世界に祝福を!紅伝説

Uyarlama: Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! (Novel)

Önceki Hikâye: Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 2

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!: Kurenai Densetsu Bölümleri

Yorum