Puan: 8.16
Bookmark
3 kişi takip ediyor

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! izle, Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! indir, Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! türkçe altyazılı izle, Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! serisini DonghuaTR üzerinde izle.
この素晴らしい世界に祝福を!
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2016 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 10 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! Bilgi:

İçine kapanık bir oyunsever olan Satou Kazuma’nın hayatı bir trafik kazası sonucu sona erecektir…Öyle olmalıydı, ancak gözünü açtığında karşısında kendisini bir tanrıça olarak tanıtan bir kız gördü. “Hey, bende senin yararına bir şey var. Başka bir Dünya’ya gitmek ister miydin?Ancak yanında tek bir şey götürebilirsin.” “O halde seni götürmek istiyorum.” İşte bu noktada reankarne olmuş Kazuma’nın Şeytan Kral ile olan mücadelesi başlıyor. Ancak birçoğunuzun düşündüğünün aksine bu yolculuk sürekli bir yiyecek, içecek ve barınak arayışı olacaktır. Kazuma’nın sakin bir hayat sürmek istemesine karşın Tanrıça’nın sürekli çıkardığı problemler kısa süre sonra Şeytan Kral’ın ordusunun dikkatini çekecektir.

 

Diğer İsimleri: KonoSuba: God’s Blessing on This Wonderful World!, Give Blessings to This Wonderful World!, この素晴らしい世界に祝福を!

Uyarlama: Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! (Novel)

Karakter Hikâyesi: Isekai Quartet, Isekai Quartet 2, Isekai Quartet 3

Yan Hikaye: Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!: Kono Subarashii Choker ni Shukufuku wo!

Sonraki Hikâye: Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo! 2

Yorum