Puan: 0.0
Bookmark
52 kişi takip ediyor

Kumo Desu ga, Nani ka?

Kumo Desu ga, Nani ka? izle, Kumo Desu ga, Nani ka? indir, Kumo Desu ga, Nani ka? türkçe altyazılı izle, Kumo Desu ga, Nani ka? serisini DonghuaTR üzerinde izle.
蜘蛛ですが、なにか?
Durum: Ongoing Stüdyo: Yayın Tarihi: 2021 Süre: Unknown Sezon: Ülke: Tip: Anime Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Kumo Desu ga, Nani ka? Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Kumo Desu ga, Nani ka? Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Kumo Desu ga, Nani ka? altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Kumo Desu ga, Nani ka? Bilgi:

Kahraman ve Şeytan Kralı’nın birbirine karşı koymaya devam ettiği dünya. Kahraman’dan ve Şeytan Kralı’ndan çıkan muazzam büyü, dünyaların üzerinden geçti ve malum bir lisenin sınıfında patladı.rnrnPatlamada ölen öğrenciler başka bir dünyada reenkarne oldu. Sınıftaki en kötü itibara sahip ana karakter, bir örümcek olarak reenkarne oldu. Yine de güçlü iradesiyle, mevcut duruma çabucak adapte oldu.rnrnBu, örümceğe dönüşen ve hayatta kalmak için elinden geleni yapan bir kızın hikayesidir.

 

Diğer İsimleri: So I’m a Spider, So What?, 蜘蛛ですが、なにか?

Uyarlama: Kumo desu ga, Nani ka? (Novel)

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir