Puan: 7.79
Bookmark
2 kişi takip ediyor

Kyoukai no Kanata

Kyoukai no Kanata izle, Kyoukai no Kanata indir, Kyoukai no Kanata türkçe altyazılı izle, Kyoukai no Kanata serisini DonghuaTR üzerinde izle.
境界の彼方
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2013 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Kyoukai no Kanata Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Kyoukai no Kanata Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Kyoukai no Kanata altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Kyoukai no Kanata Bilgi:

Akihito Kanbara karanlık fantazilerin izlediği ikinci sınıf lise öğrencisidir, her ne kadar insan gibi görünse de yarı Youmu’dur ve yaralansa dahi incinmez, çünkü hemen kendini iyileştirebiliyordur. Günün birinde, Akihito çatı katından atlamaya yeltenen Mirai Kuriyama ile karşılaşır. Mirai kanını manipüle etmesi yüzünden yapayalnızdır ve ruhlar dünyasındakilerin arasında eşi benzeri olmayan biridir. Akihito, Mirai’yi kurtardıktan sonra garip olaylar başlar.

 

Diğer İsimleri: Beyond the Boundary, Beyond the Horizon, 境界の彼方

Uyarlama: Kyoukai no Kanata (Novel)

Yan Hikâye: Kyoukai no Kanata: Mini Gekijou

Diğer Hikâye: Kyoto Animation: Megane-hen, Kyoukai no Kanata: Idol Saiban! Mayoi Nagara mo Kimi wo Sabaku Tami, Kyoukai no Kanata Movie: I’ll Be Here – Kako-hen – Yakusoku no Kizuna

Önceki Hikâye: Kyoukai no Kanata: Shinonome

Özet Hikâye: Kyoukai no Kanata Movie 1: I’ll Be Here – Kako-hen

Sonraki Hikâye: Kyoukai no Kanata Movie 2: I’ll Be Here – Mirai-hen

Yorum