Puan: 7.63
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Log Horizon 2nd Season

Log Horizon 2nd Season izle, Log Horizon 2nd Season indir, Log Horizon 2nd Season türkçe altyazılı izle, Log Horizon 2nd Season serisini DonghuaTR üzerinde izle.
ログ・ホライズン 第2シリーズ
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2014 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 25 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Log Horizon 2nd Season Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Log Horizon 2nd Season Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Log Horizon 2nd Season altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Log Horizon 2nd Season Bilgi:

Tecrübeli oyuncu Shiroe ve diğer oyuncular online oyun Elder Tales in dünyasında altı aydır sıkışmış durumdalar. Bir zamanlar kaos içinde olan Akihabara, Yuvarlak Masa Toplantısı sonrasında eski hareketliliğine döndü. Ayrıca Goblinlere karşı savaş ilan edilmesiyle yöre halkı ve Yuvarlak Masa arasında yakınlaşma gerçekleşti. Neredeyse kış ve maceracılar bu yeni dünyada hedeflerinin ne olduğunu düşünüyorlar. Akihabarada mı kalacaklar yoksa Kuzey topraklarına yada daha uzak diyarlara mı gidecekler? Maceracıların fikirleri farklılaşmaya başladı. Shiroe ve takımını serinin ikinci sezonunda neler bekliyor?

 

Diğer İsimleri: Log Horizon 2, Log Horizon Second Season, Log Horizon Dai 2 Series,ログ・ホライズン 第2シリーズ

Uyarlama: Log Horizon (Novel)

Önceki Hikâye: Log Horizon

Sonraki Hikâye: Log Horizon: Entaku Houkai

Yorum