Puan: 7.48
Bookmark

Love Live! School Idol Project

Love Live! School Idol Project izle, Love Live! School Idol Project indir, Love Live! School Idol Project türkçe altyazılı izle, Love Live! School Idol Project serisini DonghuaTR üzerinde izle.
ラブライブ! School idol project
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2013 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 13 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Love Live! School Idol Project Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Love Live! School Idol Project Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Love Live! School Idol Project altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Love Live! School Idol Project Bilgi:

Honoka Kosaka okulunu çok sevmektedir. Öğrenci eksikliğinden dolayı okulun kapatılacağı haberini duyunca çok üzülmüştür. Bu yüzden daha fazla öğrenci bulmak için herkesin ilgisini çekecek bir “İdol Kulübü” kurmaya karar vermiştir. Hayalini gerçekleştirip en iyi idol kulübünü kurmak için yakın arkadaşlarını ve sınıf arkadaşlarını bir araya toplar.

 

Diğer İsimleri: Love Live! School Idol Project, ラブライブ! School idol project

Uyarlama: Love Live! (Manga), Love Live! School Idol Diary (Novel)

Yan Hikâye: Love Live! School Idol Project OVA

Diğer Hikâye: Bokura no Live Kimi to no Life, Snow Halation, Natsu-iro Egao de 1, 2, Jump!, Mogyutto “Love” de Sekkinchuu!, Wonderful Rush, Music S.T.A.R.T!!, Love Live! Kouhaku Special Anime, Tokimeki Runners, A song for You! You? You!!

Özet Hikâye: Love Live! School Idol Project Recap, 30-pun de Wakaru! Kore made no Love Live!, 3-pun de Wakaru! Kore made no Love Live!

Alternatif Hikâye: Love Live! Sunshine!!, Love Live! Nijigasaki Gakuen School Idol Doukoukai, Love Live! (Shin Series Project)

Sonraki Hikâye: Love Live! School Idol Project 2nd Season

Yorum