Puan: 7.41
Bookmark
38 kişi takip ediyor

Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen

Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen izle, Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen indir, Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen türkçe altyazılı izle, Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen serisini DonghuaTR üzerinde izle.
魔法科高校の劣等生 来訪者編
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 13 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen Bilgi:

Shiba Miyuki’nin sınıf arkadaşı Kitayama Shizuku yurt dışında okumak için yola çıkmıştır. Büyücülerin kendi ülkeleri dışındaki okullarda okuması ulusal bilgilerin sızdırılması olarak görüldüğünden imkansız sayılan bu durum sadece karşılıklı öğrenci değişikliği yoluyla izin verilmektedir. Böylece USNA’dan değişim öğrencisi olarak Angelina Kudou Shields, Japonya’daki Birinci Liseye okumaya gelir. Lina, ülkeye vardığında oradaki büyücülerin bilinmeyen bir varlık tarafından saldırıya uğradığını ve kurbanlarını kansız bıraktığına şahit olur. Tatsuya, bu vampir olaylarının arkasındaki sırrı açığa çıkarabilecek midir?

 

Diğer İsimleri: The Irregular at Magic High School: Visitor Arc, 魔法科高校の劣等生 来訪者編

Uyarlama: Mahouka Koukou no Rettousei (Novel)

Önceki Hikâye: Mahouka Koukou no Rettousei

Yorum