Puan: 7.58
Bookmark
10 kişi takip ediyor

Mahouka Koukou no Rettousei

Mahouka Koukou no Rettousei izle, Mahouka Koukou no Rettousei indir, Mahouka Koukou no Rettousei türkçe altyazılı izle, Mahouka Koukou no Rettousei serisini DonghuaTR üzerinde izle.
魔法科高校の劣等生
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2014 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 26 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Mahouka Koukou no Rettousei Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Mahouka Koukou no Rettousei Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Mahouka Koukou no Rettousei altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Mahouka Koukou no Rettousei Bilgi:

Büyü, ne efsanelerin ne de peri masallarının ürünüdür. Uzun zamanlardan beri, insanlar için teknoloji kadar gerçekçi bir olgu olmuştur. Doğaüstü güçler büyü ile sistematik bir hale getirildiği için, büyü teknik bir yetenek olarak görülmektedir. Bir Doğaüstü Güç Kullanıcı’sı aynı zamanda bir Büyü Teknisyeni’dir. Büyü Teknisyenleri, kısaca Büyücüler, büyü için özelleşmiş lise ve üniversitelerde eğitilirler. Shiba Tatsuya, kusurulu ve az başarılı bir abidir. Shiba Miyuki ise kusursuz ve çok başarılı kız kardeşidir. İki kardeşin Büyü Lisesi’ne kaydolması ile hikayemiz başlar.

 

Diğer İsimleri: The Irregular at Magic High School,  魔法科高校の劣等生

Uyarlama: Mahouka Koukou no Rettousei (Novel)

Yan Hikâye: Yoku Wakaru Mahouka!, Mahouka Koukou no Rettousei Movie: Hoshi wo Yobu Shoujo

Sonraki Hikâye: Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen

Mahouka Koukou no Rettousei Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum