Puan: 7.60
Bookmark
10 kişi takip ediyor

Majo no Tabitabi

Majo no Tabitabi izle, Majo no Tabitabi indir, Majo no Tabitabi türkçe altyazılı izle, Majo no Tabitabi serisini DonghuaTR üzerinde izle.
魔女の旅々
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Majo no Tabitabi Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Majo no Tabitabi Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Majo no Tabitabi altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Majo no Tabitabi Bilgi:

Bu hikaye varış noktası ile ilgili değil.. Peki senin en sevdiğin hikaye ne? Bu hikayenin ejderhayı öldürerek prensesi kurtaran bir kahramanı var mı? Yoksa kehanete konu olmuş bir çocuğun kaderinde onu bekleyen büyüklük mü? Sanırım benim en sevdiğim hikaye biraz farklı. Bu belirli hiçbir arayışı olmadan dünyayı dolaşan cadı Elaina’nın hikayesi. Belirli bir görevi olmadan, rüzgar onu nereye sürüklerse gitmekte özgür ve bir sonraki macerasına geçmeden önce, her kiminle tanışıyorsa hikayesine yeni bir sayfa daha ekleyerek yoluna devam ediyor. Seyahatlerinin sonunda, bir gün kendi macerasına atılacak bir çırak almalıdır ki böylece bu döngü ve hikaye devam etsin. Peki bu macerayı yeniden başlatacak olan yeni cadı kim olabilir?

 

Diğer İsimleri: The Journey of Elaina, Wandering Witch: The Journey of Elaina, 魔女の旅々

Uyarlama: Majo no Tabitabi (Novel)

Diğer Hikâye: Haiiro no Saga

Yorum