Puan: 6.87
Bookmark
5 kişi takip ediyor

Masamune-kun no Revenge

Masamune-kun no Revenge izle, Masamune-kun no Revenge indir, Masamune-kun no Revenge türkçe altyazılı izle, Masamune-kun no Revenge serisini DonghuaTR üzerinde izle.
政宗くんのリベンジ
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2017 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Masamune-kun no Revenge Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Masamune-kun no Revenge Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Masamune-kun no Revenge altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Masamune-kun no Revenge Bilgi:

Şişman bir çocuk olarak Makabe Masamune, Adagaki Aki tarafından acımasızca alay edilmiş ve hor görülmüştür. Bir gün Adagaki Aki’den intikamını alacağına ant içen Makabe, kendini geliştirme ve kişisel dönüşümü için çok sıkı bir rejime başlar.

Yıllar sonra, Masamune yepyeni birisi olarak ortaya çıkar. Yakışıklı, popüler, kuzursuz notları olan ve sporda iyi olan, Masamune-kun Aki’nin okuluna nakil olur, ve Aki tarafından tanınmaz. Şimdi, Masamune-kun sonunda yıllar önce onu aşağılayıp hor gören kızın karşısına çıkmak için hazır. Fakat Masamune’nin intikamı düşündüğü gibi tatlı olacak mı?

 

Diğer İsimleri: Masamune-kun’s Revenge, 政宗くんのリベンジ

Uyarlama: Masamune-kun no Revenge (Manga)

Yorum