Puan: 0.0
Bookmark
101 kişi takip ediyor

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu izle, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu indir, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu türkçe altyazılı izle, Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu serisini DonghuaTR üzerinde izle.
無職転生 ~異世界行ったら本気だす~
Durum: Ongoing Stüdyo: Yayın Tarihi: 2021 Süre: Unknown Sezon: Ülke: Tip: Anime Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu Bilgi:

Tanımadığı birini trafik kazasından kurtarırken ölen 34 yaşındaki bir NEET büyülü bir dünyaya Rudeus Greyrat isminde yeni doğmuş bir bebek olarak reenkarne olur. Geçmiş hayatından ona kalan bilgisi, tecrübesi ve pişmanlıklarıyla beraber daha önce yaptığı yanlışları yapmadan dolu dolu bir hayat yaşamaya çalışmaya karar verir. Oldukça yüksek olan büyü güçleri ve yetişkin beyniyle ailesi ve çevresi tarafından bir dahi olarak görülse de içinde hala bir otaku ruhu taşımaktadır.

 

Diğer İsimleri: Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation, 無職転生 ~異世界行ったら本気だす~

Uyarlama: Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu (Novel)

Sonraki: Hikâye: Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu 2nd Season

Yorum