Puan: 7.97
Bookmark
5 kişi takip ediyor

Nanatsu no Taizai

Nanatsu no Taizai izle, Nanatsu no Taizai indir, Nanatsu no Taizai türkçe altyazılı izle, Nanatsu no Taizai serisini DonghuaTR üzerinde izle.
七つの大罪
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2014 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 24 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Nanatsu no Taizai Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Nanatsu no Taizai Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Nanatsu no Taizai altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Nanatsu no Taizai Bilgi:

Bazılarının hala canlı olduklarını iddia etmelerine rağmen Yedi Ölümcül Günah, İngiltere Krallığı’nı devirme komploları kurup, Kutsal Şövalyeler tarafından köklerinin kazındığı söylenen bir grup şeytani şövalyelerdir. 10 yıl sonra da Kutsal Şövalyeler hükümete darbe düzenlemiş, krala suikast yapmış ve krallığın yeni zalim hükümdarları olmuşlardır. Kralın tek kızı olan Elizabeth de Yedi Ölümcül Günah’ı bulup krallığı geri almak için onlardan yardım temin etmek amacıyla bir yolculuğa çıkmıştır.

 

Diğer İsimleri: The Seven Deadly Sins, Nanatsu no Taizai,  七つの大罪

Uyarlama: Nanatsu no Taizai (Manga)

Yan Hikâye: Nanatsu no Taizai OVA

Özet Hikâye: Nanatsu no Taizai: Imashime no Fukkatsu Joshou

Sonraki Hikâye: Nanatsu no Taizai: Seisen no Shirushi

Yorum