Puan: 8.43
Bookmark
5 kişi takip ediyor

No Game No Life: Zero

No Game No Life: Zero izle, No Game No Life: Zero indir, No Game No Life: Zero türkçe altyazılı izle, No Game No Life: Zero serisini DonghuaTR üzerinde izle.
ノーゲーム・ノーライフ ゼロ
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2017 Süre: 1 sa 46 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 1 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde No Game No Life: Zero Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak No Game No Life: Zero Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde No Game No Life: Zero altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

No Game No Life: Zero Bilgi:

Sora ve Shiro daha Dishboard tarihinde bir harf bile olmadan 6000 yıl önce savaşın sarmaladığı, gökleri delen, yıldızları yok eden ve hatta insan ırkının yok olmakla yüzyüze kaldığı bir öykü. Kaos ve yıkımın ortasında, Riku adında genç bir adam kalbinin ona inandırdığı geleceğe insanlığı ilerletirken bir gün, bir Elf şehrinin yıkıntıları arasında ondan insan kalbini ona öğretmesini isteyen kovulmuş android Shuvi ile karşılaşır.

 

Diğer İsimleri: ノーゲーム・ノーライフ ゼロ

Uyarlama: No Game No Life (Novel)

Ana Hikâye: No Game No Life

No Game No Life: Zero Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum