Puan: 8.28
Bookmark
13 kişi takip ediyor

No Game No Life

No Game No Life izle, No Game No Life indir, No Game No Life türkçe altyazılı izle, No Game No Life serisini DonghuaTR üzerinde izle.
ノーゲーム・ノーライフ
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2014 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde No Game No Life Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak No Game No Life Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde No Game No Life altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

No Game No Life Bilgi:

Kız ve erkek kardeş olan Sora ve Shiro, oyun dünyasında ün yapmış ve ünleri internette yayılmış, evlerinden hiç çıkmayan iki parlak NEET’tir (Ç.N. Animenin başında NEET tanımlanacaktır, Türkçesi işsiz güçsüz demek ama animede NEET olarak kalacaktır). Hikaye, gerçek hayatı da başka bir berbat oyun olarak gören bu iki kardeş etrafında şekilleniyor. Bir gün “Tanrı” adında bir kişi tarafından alternatif bir dünyaya çağırılırlar. Burada Tanrı, bütün savaşları yasaklamıştır ve “her şeyin oyunlarla karara bağlanacağı” bir dünya yaratmıştır, hatta ülke sınırlarının bile. İnsanlık, diğer ırklar tarafından arta kalan şehirlere doğru geri püskürtülmüştür. Acaba hiçbir işe yaramaz Sora ve Shiro, bu alternatif dünyada “insanlığın kurtarıcısı” olabilecekler mi?

Diğer İsimleri: No Game, No Life, NGNL, ノーゲーム・ノーライフ

Uyarlama: No Game No Life (Novel)

Yan Hikâye: No Game No Life Specials

Sonraki Hikâye: No Game No Life: Zero

 

Yorum