Puan: 7.59
Bookmark
7 kişi takip ediyor

Noblesse: Awakening

Noblesse: Awakening izle, Noblesse: Awakening indir, Noblesse: Awakening türkçe altyazılı izle, Noblesse: Awakening serisini DonghuaTR üzerinde izle.
Noblesse: Awakening
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2016 Süre: 31 dk Sezon: , Ülke: Tip: Anime Bölümler: 1 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Noblesse: Awakening Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Noblesse: Awakening Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Noblesse: Awakening altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Noblesse: Awakening Bilgi:

820 yıl boyunca derin bir uykuda kaldı. Uyandığında, insanlığın ilerleyişi ve bilimsel atılımları karşısında şaşkına dönmüştü. Yeni teknolojiler ve hayat tarzları yüzünden hatırladığı o topraklar artık ona yabancı geliyordu. Bunun üstüne, Cadis Etrama di Raizel bu çağa adapte olabilme amacıyla günlerini geçirmeye başlar. Güney Kore’de bir lisede müdürlük yapan sadık hizmetkârı, Frankenstein’ı bulduktan sonra; modern dünya hakkında bilgi toplamak için kusursuz bir yer olarak gördüğü bu okula yazılmaya karar verir. Böylece, bir grup iyi huylu öğrenciyle de arkadaşlık ilişkisine girmiş olur. Ancak, bu yeni dünya eskisinden daha güvenli değildir. Asil, etrafından bihaber, teknoloji özürlüsü Rai; kendisini hem gülünç, hem de tehlikeli bir olaylar silsilesi içinde bulur.

 

Diğer İsimleri: Noblesse Episode 0, Noblesse: Awakening

Uyarlama: Noblesse (Manhwa)

Önceki Hikâye: Noblesse: Pamyeol-ui Sijak

Sonraki Hikâye: Noblesse

Noblesse: Awakening Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum