Puan: 6.59
Bookmark
49 kişi takip ediyor

Noblesse

Noblesse izle, Noblesse indir, Noblesse türkçe altyazılı izle, Noblesse serisini DonghuaTR üzerinde izle.
NOBLESSE -ノブレス-
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 13 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Noblesse Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Noblesse Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Noblesse altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Noblesse Bilgi:

Raziel 820 yıllık uykusundan uyanmıştır. O, bütün diğer Asilzadelerin koruyucusu ve safkan soylu anlamına gelen Asil özel ünvanına sahiptir. Onu koruma çabasıyla, hizmetkârı Frankenstein, Raizel’in kaydını, sınıf arkadaşları aracılığıyla insanların gündelik ve sıradan adetlerini öğreneceği Ye-Ran Lisesi’ne yaptırır.Fakat İttihat, amacı dünyayı yönetmek olup dünyanın her yerine eli uzanan güçlü bir gizli örgüt, değiştirilmiş insanlar göndererek gitgide artan şekilde Raizel’e zarar verir ki bu etrafındakileri korumak için kudretli gücünü kuşanmasına yol açar.820 yıllık entrikadan sonra, Raizel’in uykusunun arkasındaki sırlar sonunda açığa kavuşur ve onun, Raizel’in, Asil olarak mutlak muhafazası başlar.

 

Diğer İsimleri: 노블레스, NOBLESSE -ノブレス-

Uyarlama: Noblesse (Manhwa)

Önceki Hikâye: Noblesse: Awakening

Yorum