Puan: 8.03
Bookmark
6 kişi takip ediyor

Noragami

Noragami izle, Noragami indir, Noragami türkçe altyazılı izle, Noragami serisini DonghuaTR üzerinde izle.
ノラガミ
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2014 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Noragami Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Noragami Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Noragami altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Noragami Bilgi:

Bu diyar ve diğer diyar arasındaki sınırda 8 milyon tanrı, tanrılara hizmet eden ölü ruh ve yardımcı diğer ruhlar insanların işlerine karışmaktadır. Tatlı bir orta okul öğrencisi olan ”Hiyori Iki” sınıf arkadaşlarının zorbalıklarına katlanmaktadır ve dinlenme odasına gidip tek başına ağlamaktadır.Tuvaletin duvarına karalanmış olan bir telefon numarası ve ” senin sorunlarını çözeceğim” şeklinde mesaj görür. Numarayı aradıktan, Karşısına mayo giymiş evsiz kendine tanrı diyen bir çocuk çıkar. Yato isimli bu çocuk, kaba, huysuz, tembel, ve kimsenin isteklerini asla dinlememektedir. Fakat elinde tanrı olabilecek güç vardır ve kimse bunu bilmemektedir..

 

Diğer İsimleri: Noragami: Stray God, ノラガミ

Uyarlama: Noragami (Manga)

Yan Hikâye: Noragami OVA

Sonraki Hikâye: Noragami Aragoto

Yorum