Puan: 6.51
Bookmark
28 kişi takip ediyor

Ore dake Haireru Kakushi Dungeon

Ore dake Haireru Kakushi Dungeon izle, Ore dake Haireru Kakushi Dungeon indir, Ore dake Haireru Kakushi Dungeon türkçe altyazılı izle, Ore dake Haireru Kakushi Dungeon serisini DonghuaTR üzerinde izle.
The Hidden Dungeon Only I Can Enter, Special training in the Secret Dungeon, 俺だけ入れる隠しダンジョン
Durum: Ongoing Stüdyo: Yayın Tarihi: 2021 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Ore dake Haireru Kakushi Dungeon Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Ore dake Haireru Kakushi Dungeon Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Ore dake Haireru Kakushi Dungeon altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Ore dake Haireru Kakushi Dungeon Bilgi:

Noir, küçük bir soylunun oğlu ve adına dair bir iş teklifi dışında çok az şeye sahip—ki bu daha ilk gününe bile başlayamadan iptal oldu. Yine de nadir görülen bir özelliğe sahip: Yeteneği kullanmak ona korkunç baş ağrısı verse de, büyük bir bilgeye danışabiliyor! Geleceğinin ne getireceğini bilmemekle birlikte, nasıl ilerlemesi gerektiği konusunda bir iki tavsiye almak için bilgeye danışır. Bilge ise Noir’i içi nadir canavarlar ve büyülü eşyalarla dolup taşan gizli bir zindan’a yönlendirir. Kaderini değiştirecek kadar güçlü olana dek, Noir burada antrenman yapacak, deneyim ve zenginlik kazanacak.

 

Diğer İsimleri: The Hidden Dungeon Only I Can Enter, Special training in the Secret Dungeon, 俺だけ入れる隠しダンジョン

Uyarlama: Ore dake Haireru Kakushi Dungeon: Kossori Kitaete Sekai Saikyou (Novel)

Diğer Hikâye: Doki Doki! Mini Mini! Kakushi Dungeon Gekijou

Yorum