Puan: 7.98
Bookmark
3 kişi takip ediyor

Overlord

Overlord izle, Overlord indir, Overlord türkçe altyazılı izle, Overlord serisini DonghuaTR üzerinde izle.
オーバーロード
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2015 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 13 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Overlord Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Overlord Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Overlord altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Overlord Bilgi:

Hikayemiz popüler bir online oyun olan Yggdrasil’in bir gün kapatılması ile başlıyor, ama baş kahramanımız olan Momonga oyundan çıkış yapmamaya karar veriyor. Daha sonra Momonga ‘’ En Güçlü Büyücü’’ olan iskelet bir varlığa dönüşüyor. Dünya değişmeye devam eder ve oyun yapımı karakterler olan NPC’ler duygular hissetmeye başlar. Hiç bir ailesi, arkadaşı ya da toplumda bir yeri olmayan bu sıradan genç adam Momonga, bu yeni oyun dünyasını ele geçirmek için çabalamaya başlar.

 

Diğer İsimleri: オーバーロード

Uyarlama: Overlord (Novel)

Yan Hikâye: Overlord: Ple Ple Pleiades, Overlord: Ple Ple Pleiades – Nazarick Saidai no Kiki, Overlord: Oukoku no Kan-tachi – Drama CD-tsuki Tokusou-ban

Özet Hikâye: Overlord Movie 1: Fushisha no Ou, Overlord Movie 2: Shikkoku no Eiyuu

Diğer Hikâye: Overlord Movie: Ple Ple Pleiades, Overlord Movie: Manner Movie

Karakter Hikâyesi: Isekai Quartet, Isekai Quartet 2, Isekai Quartet 3

Sonraki Hikâye: Overlord II

Yorum