Puan: 7.66
Bookmark
6 kişi takip ediyor

Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen

Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen izle, Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen indir, Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen türkçe altyazılı izle, Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen serisini DonghuaTR üzerinde izle.
終わりのセラフ 名古屋決戦編
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2015 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen Bilgi:

Owari no Seraph serisinin 2. sezonudur. Yuuichirou, Shinjuku Savaşı’nda Mikaela ile yeniden bir araya gelmiştir. Ama Mikaela, vampire dönüşmüştür. “Aile”yi kurtarmak ve onun değerli üyelerini korumak için Yuuichirou, bilgi ve güç kazanmak zorundadır. Yıllarca, bir vampiri insan haline döndürmek için araştırma yapar ve aynı zamanda da Lanetli Ekipman’ıyla bol bol pratik yapar. Bu sırada Kureta, Guren’i çağırarak şok edici gerçeği söyler; bir ay içerisinde vampirlerin ana birimi, Tokyo’ya saldıracaktır. Vampirlerden önce davranmak için Kureta, Guren’e Nagoya’ya gitmesini emreder. Soylu imha birimi, ateş açmaya başlamak üzeredir!

 

Diğer İsimleri: Seraph of the End: Battle in Nagoya, Owari no Seraph 2nd Season, Seraph of the End 2nd Season, 終わりのセラフ 名古屋決戦編

Uyarlama: Owari no Seraph (Manga)

Diğer Hikâye: Owaranai Seraph: Nagoya-hen

Önceki Hikâye: Owari no Seraph

Yorum