Puan: 7.15
Bookmark
79 kişi takip ediyor

Qin Shi Ming Yue: Tian Xing Jiu Ge

Qin Shi Ming Yue: Tian Xing Jiu Ge izle, Qin Shi Ming Yue: Tian Xing Jiu Ge indir, Qin Shi Ming Yue: Tian Xing Jiu Ge türkçe altyazılı izle, Qin Shi Ming Yue: Tian Xing Jiu Ge serisini DonghuaTR üzerinde izle.
秦时明月 姐妹篇:天行九歌
Durum: Ongoing Stüdyo: Yayın Tarihi: 2016 Süre: 15 min per ep Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 60 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Qin Shi Ming Yue: Tian Xing Jiu Ge Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Qin Shi Ming Yue: Tian Xing Jiu Ge Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Qin Shi Ming Yue: Tian Xing Jiu Ge altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Qin Shi Ming Yue: Tian Xing Jiu Ge Bilgi:

MÖ: 722-MÖ 481 İlkbahar ve Sonbahar Döneminin ( MÖ: 722-MÖ 481) kaybolması ile Savaşan Devletler Çağı adıyla anılan dönemde başladı. 170 küçük devlete bölünen hanedanlıktan ayakta kalan Qin, Yan, Zhao, Qi, Chu, Han ve Wei Hanedanlığı arasında, en zayıfı olarak bilinen Han Devleti’nin yaşlanan Kralı, iç mücadeleler nedeniyle zayıflamıştı. Güçlü QİN Devleti tarafından da tehdit ediliyor. Bilinmeyen asıl en büyük tehdit Han’ın Büyük Generali Ji Wuye ve emrinde çalışan her biri askeri, finans, politika ve casusluk konusunda uzmanlaşmış, alacakaranlık’ ın Dört Korkunç Savaşçı… Başkalarının gözünde toy görülen Han’ ın Dokuzuncu Prensi Han Fei, bu güç oyununa gönüllü olarak dahil oldu. İç meselelerin üstesinden gelebilmek ve daha güçlü bir Han Devleti kurmak umuduyla, Prens kendisini destekleyen Wei Zhuang Zhang Liang, Zinu ve Nong Yu ile birlikte bataklık grubunu kurarak hedeflerine doğru ilerlemekteler…. İlerideki yol tahmin edilemez ve düşman güçlü ve kurnaz.

Diğer Adları: Qin’s Moon: Nine Songs of the Moving Heavens, The Legend of Qin: Nine Songs of the Sky, 秦时明月 姐妹篇:天行九歌

Karakter Hikâyesi: Qin Shi Ming Yue: Bai Bu Fei Jian, Qin Shi Ming Yue: Zhu Zi Bai Jia, Qin Shi Ming Yue: Ye Jin Tianming, Qin Shi Ming Yue: Wanli Changcheng, Qin Shi Ming Yue 3D: Dianying Longteng Wanli, Qin Shi Ming Yue: Junlin Tianxia

Yan Hikâye: Qin Shi Ming Yue: Kong Shan Niao Yu

Sonraki Hikâye: Qin Shi Ming Yue: Tian Xing Jiu Ge 2nd Season

Yorum