Puan: 8.35
Listeye Ekle
5 kişi takip ediyor

Quanzhi Gaoshou Specials

Quanzhi Gaoshou Specials izle, Quanzhi Gaoshou Specials indir, Quanzhi Gaoshou Specials türkçe altyazılı izle, Quanzhi Gaoshou Specials serisini DonghuaTR üzerinde izle.
全职高手特别篇
Durum: Completed Yayın Tarihi: 2018 Süre: 27 min per ep Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 3 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Quanzhi Gaoshou Specials Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Quanzhi Gaoshou Specials Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Quanzhi Gaoshou Specials altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Quanzhi Gaoshou Specials Özeti:

Glory isimli online oyunda Ye Xiu profesyonel oyuncular arasındadır. Ne var ki çeşitli sebeplerden ötürü takımdan atılır. Profesyonel oyuncular sahnesinden inmesinden sonra ise internet kafede bir iş bulur. Glory oyununun 10. sunucusu açıldığı vakit kendisini bir kez daha oyuna atar. 10 yıllık tecrübe ve yaşadıkları ile zirveye giden yolu tekrar adımlıyordur. All Star Şampiyonası’nı anlatan 2. sezon a denk gelen specialdir.

Diğer Adlar: The King’s Avatar (2018), Quanzhi Gaoshou (2018), Quan Zhi Gao Shou, Full-Time Expert, Master of Skills, Quanzhi Gaoshou: Tebie Pian, 全职高手特别篇

Önceki Hikâye: Quanzhi Gaoshou
Sonraki Hikâye: Quanzhi Gaoshou 2nd Season

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir