Puan: 7.56
Bookmark
12 kişi takip ediyor

Rakudai Kishi no Cavalry

Rakudai Kishi no Cavalry izle, Rakudai Kishi no Cavalry indir, Rakudai Kishi no Cavalry türkçe altyazılı izle, Rakudai Kishi no Cavalry serisini DonghuaTR üzerinde izle.
落第騎士の英雄譚《キャバルリィ》
Durum: Completed Stüdyo: , Yayın Tarihi: 2015 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Rakudai Kishi no Cavalry Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Rakudai Kishi no Cavalry Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Rakudai Kishi no Cavalry altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Rakudai Kishi no Cavalry Bilgi:

“Okul Kılıç Eylemi” hikayemiz büyü şövalyeleri, yani ruhlarını şekillendirip oluşturdukları silahlar ile savaşan modern büyü kullanıcıları etrafında geçiyor. İkki Kurogane’de bu büyü şövalyeleri için olan okullardan birine gider, ama hiç büyülü yeteneği olmadığından “En kötü” ya da “Başarısız Şövalye” gibi lakaplar alır. Yine de bir Stella adında, “Bir Numara” olan yabancı bir prensese düello teklif eder. Bu düellonun sonucunda, kaybeden ebediyen kazananın kölesi olacaktır.

 

Diğer İsimleri: Chivalry of a Failed Knight, A Chivalry of the Failed Knight, Rakudai Kishi no Eiyuutan, A Tale of Worst One, 落第騎士の英雄譚《キャバルリィ》

Uyarlama: Rakudai Kishi no Cavalry (Novel)

 

Yorum