Puan: 8.31
Bookmark
8 kişi takip ediyor

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu izle, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu indir, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu türkçe altyazılı izle, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu serisini DonghuaTR üzerinde izle.
Re:ゼロから始める異世界生活
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2016 Süre: 25 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 25 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Bilgi:

Ansızın, lise öğrencisi Subaru Natsuki gittiği mahalle bakkalındaki dönüş yolunda öteki dünyaya çağırılır. Hayatının en büyük dönüm noktası böyle başlıyordu, kimin tarafından çağrıldığını dahi bilmez durumdadır ve saldırıya uğradığında işler çok daha kötü bir hal alır. Ama gümüş saçlı gizemli bir kız ve onun sihirli kedisi onu kurtadığında, Subaru ona olan iyilick borcunu ödemek için işbirliği yapmak zorunda kalır. İkisi beberaber ipuçlarını bir araya getirdiğinde, Subaru ve kız saldırıya uğrayıp öldürülür. Bundan sonra, Subaru ”Ölümden Dönüş” adlı yeteneği kazanmış halde uyanır ve zamanı ölümden geri alabilen çaresiz biri haline gelir. Umutsuzluğun ötesinde, acaba kızı ölümün kaderinden kurtalabilecek midir?

 

Diğer İsimleri: Re:ZERO -Starting Life in Another World-, Re: Life in a different world from zero, Re:Zero, ReZero, Re:ゼロから始める異世界生活

Uyarlama: Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu (Novel)

Karakter Hikâyesi: Isekai Quartet, Isekai Quartet 2, Isekai Quartet 3

Spin-off: Re:Zero kara Hajimeru Break Time, Re:Petit kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Yan Hikâye: Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu – Memory Snow

Önceki Hikâye: Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu – Hyouketsu no Kizuna

Sonraki Hikâye: Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu 2nd Season

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum