Puan: 7.40
Bookmark
12 kişi takip ediyor

Rokka no Yuusha

Rokka no Yuusha izle, Rokka no Yuusha indir, Rokka no Yuusha türkçe altyazılı izle, Rokka no Yuusha serisini DonghuaTR üzerinde izle.
六花の勇者
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2015 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Rokka no Yuusha Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Rokka no Yuusha Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Rokka no Yuusha altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Rokka no Yuusha Bilgi:

Majin karanlığın derinliklerinden uyandığında, Kader Tanrısı dünyayı kurtarmak için altı kahraman seçip, onlara güç verdi. Kendinin dünyadaki en güçlü insan olduğunu iddia eden Adoretto isimli bir çocuk, Rokka no Yuusha(Altı Çiçeğin kahramanları)’dan biri olarak seçildi. Buluşma yerine geldiklerinde altı değil yedi kahraman toplanmıştır. Kahramanlar, aralarından birinin düşman olduğundan şüphe duyarlar ve bu şüphe Adoretto üzerinde yoğunlaşır.

 

Diğer İsimleri: Rokka: Braves of the Six Flowers, Rokka no Yusha, 六花の勇者

Uyarlama: Rokka no Yuusha (Novel)

Sonraki Hikâye: Rokka no Yuusha Picture Drama

Yorum