Puan: 7.63
Bookmark
4 kişi takip ediyor

Saezuru Tori wa Habatakanai: The Clouds Gather

Saezuru Tori wa Habatakanai: The Clouds Gather izle, Saezuru Tori wa Habatakanai: The Clouds Gather indir, Saezuru Tori wa Habatakanai: The Clouds Gather türkçe altyazılı izle, Saezuru Tori wa Habatakanai: The Clouds Gather serisini DonghuaTR üzerinde izle.
囀る鳥は羽ばたかない The clouds gather
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 1 sa 25 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 1 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Saezuru Tori wa Habatakanai: The Clouds Gather Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Saezuru Tori wa Habatakanai: The Clouds Gather Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Saezuru Tori wa Habatakanai: The Clouds Gather altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Saezuru Tori wa Habatakanai: The Clouds Gather Bilgi:

Yashiro, Shinseikai’nin genç lideri ve Shinseikai Enterprise’ın Başkanı. Bir çok güçlü erkek gibi o da sapkın ve mazoşist olarak çifte hayat yaşamaktadır. Doumeki Chikara, onun koruması olarak işe başlar.Yashiro, her ne kadar kendi adamlarına el sürmeyi reddetsede, Doumeki’ye karşı kendini tutmakta zorlanır. Yashiro, Doumeki’ye doğru harekete geçer ama gizemli bir sebepten ötürü reddedilir. Yashiro, kötülüğünü kendini yiyip bitirmek için kullanan ve Doumeki, onun her emrine sorgusuz itaat eden. Bu iki adamın, kalplerinde şarkıyla kanatsız uçmaya çalıştıkları çalkantılı bir ilişkinin hikayesi.

Diğer İsimleri: Twittering Birds Never Fly, 囀る鳥は羽ばたかない The clouds gather

Uyarlama: Saezuru Tori wa Habatakanai

Diğer Hikâye: Saezuru Tori wa Habatakanai: Don’t Stay Gold, Saezuru Doubutsu wa Yarushikanai!

Sonraki Hikâye: Saezuru Tori wa Habatakanai: The Storm Breaks

Saezuru Tori wa Habatakanai: The Clouds Gather Bölümleri

Yorum