Puan: 8.85
Bookmark

Sen to Chihiro no Kamikakushi

Sen to Chihiro no Kamikakushi izle, Sen to Chihiro no Kamikakushi indir, Sen to Chihiro no Kamikakushi türkçe altyazılı izle, Sen to Chihiro no Kamikakushi serisini DonghuaTR üzerinde izle.
千と千尋の神隠し
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2001 Süre: 2 sa 5 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 1 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Sen to Chihiro no Kamikakushi Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Sen to Chihiro no Kamikakushi Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Sen to Chihiro no Kamikakushi altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Sen to Chihiro no Kamikakushi Bilgi:

Chihiro, babasının iş değişikliği nedeniyle bulunduğu şehirden taşınmakzorunda olan 10 yaşında üzgün ve biraz da hırçın bir kız çocuğudur.Chihiro ve ailesi, yaptıkları yolculuk esnasında ilginç olaylarlakarşılaşacaklardır. Yanlış girdikleri bir yolda, karşılarına çıkan binakarşısında durmak zorunda kalırlar. Chihiro’nun hissettiği tedirginliklebinaya girmek istememesini ve yola devam etme isteğini ailesi umursamazve küçük kızın tüm ısrarlarına rağmen anne ve baba bir tünelden geçipilerlemeye devam eder. Terkedilmiş bir eğlence parkı olduğunudüşündükleri yerde, hazır yemeklerin olduğunu gördükleri lokantadaki buyemekleri yiyen anne ve babasını uyaran ve kendisi yemeği reddedenChihiro, onları orada bırakıp etrafa bakmak için uzaklaşır. Karşılaştığıbir çocuk ondan oradan gitmesini ister ve Chihiro geri döndüğünde anneve babasını birer domuza dönüşmüş olarak bulur. Chihiro, anne vebabasına yardım etmek ister ancak ortalık bir anda hayalet karnavalınadönüşür. Hapis kaldıkları bu büyülü ortamdan onları kurtarmak mızmız, şımarık vehuysuz Chihiro’ya kalır. Hayatta kalmak için, kendisini bir çeşithayalet ve Shinto tanrılarının banyo evi olan otele kabul ettirmekzorunda kalan Chihiro, bu banyo evinde hayaletlerin gizem perdesiniaralamakla kalmayacak, aynı zamanda kendisine yardım eden esrarengizHaku ile aşkın büyüsünü de keşfedecektir.

 

Diğer İsimleri: Spirited Away, Sen and Chihiro’s Spiriting Away, 千と千尋の神隠し

Sen to Chihiro no Kamikakushi Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum