Puan: 6.49
Bookmark
4 kişi takip ediyor

Senyoku no Sigrdrifa

Senyoku no Sigrdrifa izle, Senyoku no Sigrdrifa indir, Senyoku no Sigrdrifa türkçe altyazılı izle, Senyoku no Sigrdrifa serisini DonghuaTR üzerinde izle.
戦翼のシグルドリーヴァ
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2020 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Senyoku no Sigrdrifa Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Senyoku no Sigrdrifa Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Senyoku no Sigrdrifa altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Senyoku no Sigrdrifa Bilgi:

Dünyada aniden ortaya çıkan Sütunlar yüzünden insanlık yok olmayla yüz yüze kalmıştır. Tamamen yenilgiyle karşı karşıya kalan insanlığın yardımına kendini bir tanrı olarak tanıtan Odin yetişmiştir. Odin insanlara bu bilinmeyen düşmanla savaşmaları için Kahraman Kanatlar isimli uçakları ve bu uçakları uçurabilen Valkryie’leri bahşeder. Bu uçaklar ve Valkyrie’ler yardımıyla insanlar bu bilinmeyen düşmana karşı savaşmaya başlar.

 

Diğer İsimleri: Warlords of Sigrdrifa, Sigururi, 戦翼のシグルドリーヴァ

Özet Hikâye: Senyoku no Sigrdrifa: Dai-909 Senjutsu Hime-tai Sentou Kiroku!

Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir