Puan: 8.45
Bookmark

Shingeki no Kyojin

Shingeki no Kyojin izle, Shingeki no Kyojin indir, Shingeki no Kyojin türkçe altyazılı izle, Shingeki no Kyojin serisini DonghuaTR üzerinde izle.
進撃の巨人
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2013 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 25 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Shingeki no Kyojin Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Shingeki no Kyojin Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Shingeki no Kyojin altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Shingeki no Kyojin Bilgi:

Yüzyıllar evvel insanoğlu devler tarafından yok olmanın eşiğine getirilmiştir. Devler tıpkı anlatılagelmiş hikayelerdeki gibi, uzun, zekadan yoksun görünen, insanları yiyen ve de en kötüsü bunu beslenmek için değil zevk için yapan varlıklardır. Az sayıdaki insan, en uzun devlerden bile yüksek duvarlar inşa ederek çevreledikleri bir şehrin koruması altında hayatta kalmıştır. Şu anki zaman diliminde ise 100 yılı aşkın bir süredir tek bir dev dahi şehre ayak basmamıştır. Henüz erginliğe erişmemiş bir çocuk olan Eren ile sütkardeşi Mikasa, bir anda ortaya çıkan inanılmaz büyük bir devin saldırısı sonucu şehrin surlarının yıkılmasına tanık olurlar. Nispeten daha küçük olan devler surlarda açılan gedikten şehre akın ederler ve bu iki çocuk dehşet içerisinde annelerinin bir dev tarafından canlı canlı yenilişini izlerler. Eren bütün devleri öldürüp insanlığın intikamını alacağına yemin eder.

 

Diğer İsimleri: Attack on Titan, AoT, 進撃の巨人

Uyarlama: Shingeki no Kyojin (Manga)

Özet Hikâye: Shingeki no Kyojin: Ano Hi Kara, Shingeki no Kyojin: Chronicle

Diğer Hikâye: Shingeki no Kyojin Picture Drama, Shingeki no Kyotou

Yan Hikâye: Shingeki no Kyojin OVA

Spin-off: Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku, Shingeki! Kyojin Chuugakkou, Shingeki no Kyojin: Lost Girls

Alternatif Hikâye: Shingeki no Kyojin Movie 1: Guren no Yumiya, Shingeki no Kyojin Movie 2: Jiyuu no Tsubasa

Sonraki Hikâye: Shingeki no Kyojin Season 2

Shingeki no Kyojin Bölümleri

Yorum