Puan: 6.86
Bookmark
13 kişi takip ediyor

Shinmai Maou no Testament

Shinmai Maou no Testament izle, Shinmai Maou no Testament indir, Shinmai Maou no Testament türkçe altyazılı izle, Shinmai Maou no Testament serisini DonghuaTR üzerinde izle.
新妹魔王の契約者〈テスタメント〉
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2015 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Shinmai Maou no Testament Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Shinmai Maou no Testament Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Shinmai Maou no Testament altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Shinmai Maou no Testament Bilgi:

Lise birinci sınıf olan Toujo Basara, babasının “Bir küçük kız istiyordun, değil mi?” demesinden sonra paniklemeye başlar.
Kısa bir süre sonra babası yeniden evlenip (Mio ve Maria) adında iki tane güzel üvey kardeş getirir.
Babası işlerinden dolayı yurt dışına gitmek zorunda kalır.
Ancak, Basara yeni gelen kız kardeşleri’nin Şeytan Lordu olduğunu bilmemekteydi. Ve kardeşlerin tek amacı, Basara ile sözleşme yapıp onu hizmetkarları yapmak istiyorlardı.
Ancak sözleşme yaparken bir terslik yaşanır ve iki üvey kardeş Basara ile sözleşme yaparlar. Ve Basara’nın Hizmetkar’ı olurlar.
Bu durum Basara’nın bir sapık durumuna düşmesine sebep olur. Ve hikayemiz başlar…

 

Diğer İsimleri: The Testament of Sister New Devil, Shinmai Maou no Keiyakusha, 新妹魔王の契約者〈テスタメント〉

Uyarlama: Shinmai Maou no Testament (Novel)

Sonraki Hikâye: Shinmai Maou no Testament: Toujou Basara no Hard Sweet na Nichijou

Yorum