Puan: 7.93
Bookmark
4 kişi takip ediyor

SK8 the Infinity

SK8 the Infinity izle, SK8 the Infinity indir, SK8 the Infinity türkçe altyazılı izle, SK8 the Infinity serisini DonghuaTR üzerinde izle.
SK8 the Infinity, SK Eight, Skate, SK∞ エスケーエイト
Durum: Ongoing Stüdyo: Yayın Tarihi: 2021 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 12 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde SK8 the Infinity Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak SK8 the Infinity Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde SK8 the Infinity altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

SK8 the Infinity Bilgi:

Reki; S’ye, terk edilmiş bir madende yapılan oldukça gizli ve tehlikeli kaykay yarışlarına, bağımlı lise ikinci sınıf öğrencisidir. Kaykaycılar özellikle “mevzu” ya da yarışlardaki kızışmalara deli olur.rnrnReki, yurt dışında okuyup Japonya’ya nakil olarak gelen Langa’yı alır ve yarışların gerçekleştiği madene götürür. Kaykayla alakalı hiçbir deneyimi olmayan Langa, birden kendisini “S” dünyasının içine çekilmiş halde bulur.

 

Diğer İsimleri: SK Eight, Skate, SK∞ エスケーエイト

Yorum