Puan: 7.51
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Sukitte Ii na yo.

Sukitte Ii na yo. izle, Sukitte Ii na yo. indir, Sukitte Ii na yo. türkçe altyazılı izle, Sukitte Ii na yo. serisini DonghuaTR üzerinde izle.
好きっていいなよ。
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2012 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 13 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Sukitte Ii na yo. Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Sukitte Ii na yo. Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Sukitte Ii na yo. altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Sukitte Ii na yo. Bilgi:

Lise öğrencisi bir kız olan Mei Tachibana, çocukluğunda yaşadığı bir olaydan dolayı kimseye güvenmemiş ve hiç arkadaş edinmemiştir. Bu nedenle okulda da pek sevilmez. Yamato Kurosawa ise okulun en popüler erkek öğrencisidir. Fakat bütün kızların aynı olduğunu düşündüğü için kimseye fazla yüz vermez. Yamato, okulda Mei ile karşılaşmasıyla Mei’nin farklı olduğunu düşünür ve arkadaş olmak ister. Mei ise arkadaş edinmeme konusunda ısrarcıdır. Mei, bir akşam yabancı biri tarafından takip edildiğini fark eder, fakat yardım isteyecek kimseye ulaşamaz. Son çare olarak aradığı Yamato, beklemediği kadar hızlı şekilde gelir ve Mei’yi kurtarır. Bu olay her ikisinin hayatı için de bir dönüm noktası olacaktır.

 

Diğer İsimleri: Say “I Love You”., Suki-tte Ii na yo., Sukinayo, 好きっていいなよ。

Uyarlama: Suki tte Ii na yo. (Manga)

Yan Hikâye: Sukitte Ii na yo.: Mei and Marshmallow

Sonraki Hikâye: Sukitte Ii na yo.: Dareka ga

Yorum