Puan: 7.61
Bookmark
2 kişi takip ediyor

Sword Art Online: Alicization

Sword Art Online: Alicization izle, Sword Art Online: Alicization indir, Sword Art Online: Alicization türkçe altyazılı izle, Sword Art Online: Alicization serisini DonghuaTR üzerinde izle.
ソードアート・オンライン アリシゼーション
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2018 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 24 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Sword Art Online: Alicization Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Sword Art Online: Alicization Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Sword Art Online: Alicization altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Sword Art Online: Alicization Bilgi:

“Neredeyim… ben…?” Farkında bile olmadan Kirito masalsı, fantastik bir sanal dünyaya tam dalış yapar. Giriş yapmadan öncesine dair hatırladığı bulanık bir hatırayla etrafta dolanmaya, ipuçları aramaya başlar. Devasa, kapkaranlık bir ağaca (Dev Sedir Ağacı) denk gelir ve orada bir oğlana rastlar. “Benim adım Eugeo, memnun oldum, Kirito.” Sanal dünyanın sakini, yani bir NPC (Oyuncu olmayan karakter) olmasına rağmen oğlan, sıradan bir insan gibi duygu belirtileri gösterir. Kirito, Eugeo’yla bağ kurarken bu dünyadan çıkış yapmanın bir yolunu aramaya devam eder. Bu sırada, derinlerde bir yerde var olan bir hatırasını anımsar. Çocukken Eugeo’yla dağlara doğru yarıştıklarını hatırlar… Aslında hiç sahip olmaması gereken bir hatıra. Ve bu hatırada, Eugeo’dan farklı birini daha, sarı saçlı bir kızı görür. Adı Alice’tir. Ve bu, hiç unutulmaması gereken bir isimdir…

Sword Art Online’nin 3. sezonudur.

Uyarlama: Sword Art Online (Novel)

Diğer İsimleri: Sword Art Online: Alicization, Sword Art Online III, SAO Alicization, Sword Art Online 3, SAO 3, ソードアート・オンライン アリシゼーション

Önceki Hikâye: Sword Art Online Movie: Ordinal Scale

Sonraki Hikâye: Sword Art Online: Alicization – War of Underworld

Sword Art Online: Alicization Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum