Puan: 6.91
Bookmark
1 kişi takip ediyor

Sword Art Online II

Sword Art Online II izle, Sword Art Online II indir, Sword Art Online II türkçe altyazılı izle, Sword Art Online II serisini DonghuaTR üzerinde izle.
ソードアート・オンライン II
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2014 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 24 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Sword Art Online II Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Sword Art Online II Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Sword Art Online II altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Sword Art Online II Bilgi:

SAO olayından bir yıl sonra Kirito, Japonya’nın İçişleri ve Ulaştırma Bakanlığı’nın “VR Bölümünden” Seijiro Kikuoka’nın tuhaf isteğiyle karşılaşır.
Gun Gale Online adı verilen VRMMO oyunundaki “Ölüm Silahı” hakkında bir soruşturma vardır. Avatarı bu siyah silah tarafından vurulan oyuncu gerçek hayatta da hayatını kaybeder. Kikuoka’nın tuhaf isteğini reddedemeyen Kirito sanal dünyanın gerçek dünyayı etkileyebileceğine tam ikna olmasa da oyuna girer.

Daha sonrasında Kirito hiç bilmediği bir dünyada “Ölüm Silahı” hakkında ipucu bulmaya çalışır. Bu yolda da Sinon adlı “Hecate II” silahı kullanan bayan bir keskin nişancı Kirito’ya yardım eli uzatır. Sinon’un da yardımıyla “Ölüm Silahı”nı bulabilmek umuduyla “Mermilerin Mermisi” adlı GGO’daki en iyi silah kullanıcıların seçileceği turnuvaya katılıp gizemli bir kişiyle temas kurmaya karar verir.

Diğer İsimleri:  Sword Art Online II, Phantom Bullet, SAO II, Sword Art Online 2, SAO 2, ソードアート・オンライン II

Uyarlama: Sword Art Online (Novel)

Yan Hikâye: Sword Art Online Movie: Ordinal Scale

Önceki Hikâye: Sword Art Online

Sonraki Hikâye: Sword Art Online: Alicization

Sword Art Online II Bölümleri

Yorum