Puan: 7.76
Bookmark
2 kişi takip ediyor

Sword Art Online Movie: Ordinal Scale

Sword Art Online Movie: Ordinal Scale izle, Sword Art Online Movie: Ordinal Scale indir, Sword Art Online Movie: Ordinal Scale türkçe altyazılı izle, Sword Art Online Movie: Ordinal Scale serisini DonghuaTR üzerinde izle.
劇場版 ソードアート・オンライン -オーディナル・スケール-
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2017 Süre: 1 sa 59 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 1 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Sword Art Online Movie: Ordinal Scale Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Sword Art Online Movie: Ordinal Scale Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Sword Art Online Movie: Ordinal Scale altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Sword Art Online Movie: Ordinal Scale Bilgi:

2022’de sanal gerçeklik dünyası, Akihiko Kayaba adında bir dahi programcının NerveGear denilen yeni buluşuyla çalkalandı. İlk tam dalma sistemi ve onunla birlikte VRMMORPG’lere sonsuz olanaklar geldi. 2026’da, halefi olan NerveGear ile rekabet etmesi için Augma, Amusphere adlı yeni bir makine geliştirdi. Yeni nesil giyilebilir cihaz Augma, önceki modelleri gibi tam dalış işlevine sahip değil. Bunun yerine oyuncuları oyuna sokmak için Artırılmış Gerçeklik (AR) kullanıyor. Güvenli, kullanıcı dostu bir ürün ve kullanıcıların bilinçli oldukları halde oynamalarını sağlaması sayesinde çok kısa bir sürede piyasada başarıya ulaşır. Augma için özel olarak geliştirilen bir ARMMORPG olan “Ordinal Scale” sistemdeki en popüler oyundur. Asuna ve çete bir süredir bu oyunu oynamaktadırlar ve bir gün Kirito da onlara katılmaya karar verir. Ordinal Scale’nin sadece eğlence aracı bir oyun olmadığını öğrenmek üzerelerdir…

Diğer İsimleri: Sword Art Online the Movie -Ordinal Scale-, Gekijouban Sword Art Online, 劇場版 ソードアート・オンライン -オーディナル・スケール-

Uyarlama: Gekijouban Sword Art Online: Ordinal Scale (Manga)

Önceki Hikâye: Sword Art Online II

Sonraki Hikâye: Sword Art Online: Alicization

Ana Hikâye: Sword Art Online

 

Sword Art Online Movie: Ordinal Scale Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum