Puan: 7.35
Bookmark
4 kişi takip ediyor

Sword Art Online

Sword Art Online izle, Sword Art Online indir, Sword Art Online türkçe altyazılı izle, Sword Art Online serisini DonghuaTR üzerinde izle.
ソードアート・オンライン
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2012 Süre: 23 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 25 Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Sword Art Online Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Sword Art Online Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Sword Art Online altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Sword Art Online Bilgi:

2022 yılında piyasaya sürülen Sword Art Online MMORPG oyunu, başa takılan bir alet aracılığıyla oyuncuları kendi dünyasına götürerek gerçek bir Role-Playing oyunu sunmaktadır.
Oyuna katılan 10.000 oyuncu arasında olan Kirito da SAO dünyasına giriş yapmıştır. Fakat kısa sürede bütün oyuncular oyundan çıkış olmadığını fark ederler ve herkes bir anda geniş bir alana ışınlanır.
Oyunun yapımcısının burada yaptığı açıklamaya göre oyundan çıkmanın tek yolu 100 katlı SAO dünyasını temizlemektir. Her katta bir boss bulunmaktadır ve 100. kattaki boss’u öldürebilen oyundan çıkabilecektir.
Fakat oyunda sağlığı biten kişi gerçek hayatta da ölecek, ayrıca dışarıdan biri oyuncuların başındaki aleti çıkarmak isterse alet oyuncuları öldürecektir.
Bütün oyuncular şaşkınlık içerisindeyken oyunlar konusunda tecrübeli olan Kirito oyunu kazanmayı kafasına koymuştur.

Diğer İsimleri: Sword Art Online, S.A.O, SAO, ソードアート・オンライン

Uyarlama: Sword Art Online (Novel)

Sonraki Hikâye: Sword Art Online II

Yorum