Puan: 8.03
Bookmark
31 kişi takip ediyor

Tate no Yuusha no Nariagari

Tate no Yuusha no Nariagari izle, Tate no Yuusha no Nariagari indir, Tate no Yuusha no Nariagari türkçe altyazılı izle, Tate no Yuusha no Nariagari serisini DonghuaTR üzerinde izle.
盾の勇者の成り上がり
Durum: Completed Stüdyo: Yayın Tarihi: 2019 Süre: 24 dk Sezon: Ülke: Tip: Anime Bölümler: 25 Yükleyen: DonghuaTR Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Tate no Yuusha no Nariagari Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Tate no Yuusha no Nariagari Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Tate no Yuusha no Nariagari altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Tate no Yuusha no Nariagari Bilgi:

Iwatani Naofumi, kahraman olmak için 3 kişi ile birlikte paralel bir dünyaya çağrılır ve bu çağrılan kahramanlar efsanevi ekipmanlarla donatıldılar. Kalkan Kahramanı olan Naofumi, ise deneyimsizliği ve yetersizliğinden dolayı en zayıf kahraman olarak görülür ve ihanete uğrar. Kendine ihanet edenlerden intikamını almaya ant içer. Böylece paralel dünyadaki kaderi başlar…

 

Diğer İsimleri: The Rising of the Shield Hero, 盾の勇者の成り上がり

Uyarlama: Tate no Yuusha no Nariagari (Novel)

Karakter Hikâyesi: Isekai Quartet 2, Isekai Quartet 3

Sonraki Hikâye: Tate no Yuusha no Nariagari 2nd Season

Tate no Yuusha no Nariagari Bölümleri

Bölüm
Bölüm Başlığı
Yayın Tarihi

Yorum