Puan: 0.0
Bookmark
54 kişi takip ediyor

Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari

Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari izle, Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari indir, Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari türkçe altyazılı izle, Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari serisini DonghuaTR üzerinde izle.
たとえばラストダンジョン前の村の少年が序盤の街で暮らすような物語
Durum: Ongoing Stüdyo: Yayın Tarihi: 2021 Süre: Unknown Sezon: Ülke: Tip: Anime Yükleyen: Sioux Eklenme: Güncellenme:
DonghuaTR üzerinde Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari Türkçe Altyazılı izle. Ayrıca ücretsiz olarak Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari Türkçe Altyazılı bölümleri indirebilirsiniz, internet kotasından tasarruf etmek için bağlantınıza göre çeşitli kalitelerde 1080P 720P 480P 360P izlemeyi unutmayın. DonghuaTR üzerinde Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari altyazısı videoya gömülü halde bulunmaktadır.

Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari Bilgi:

Yetiştiği köydeki insanların onu güçsüz görmesine rağmen, Lloyd her zaman gıpta ettiği başkentteki ”gerçek güç”ü keşfetmenin hayallerini kuran çömez bir maceracıdır. Hikaye, köyünden ayrılmasıyla başlar. Şöyle ki ayrıldığı köy ise dünyanın en tehlikeli zindanlarından birinin dibinde yer almaktadır. Lloyd kendini güçsüz olarak görse de yeni başlayan maceracılar için olan şehirde diğerleriyle olan arasındaki fark bu kadar mı ezici olur?

 

Diğer İsimleri: Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town?, たとえばラストダンジョン前の村の少年が序盤の街で暮らすような物語

Uyarlama: Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari (Novel)

Yorum